Hallitus ja lohkovastuulliset 2023

Minna Palovuori
puheenjohtaja | PRES
minna.palovuori@jci.fi
Saara Rossi
kumppanuudet | COM
saara.rossi@jci.fi
Nea Lehmussaari
tiedottaja | LIO
nea.lehmussaari@jci.fi
Jenni Ikäläinen
valmistautuva puheenjohtaja | DP
jenni.ikalainen@jci.fi
Reetta Heinonkoski
yhdistyslohko | LOM
reetta.heinonkoski@jci.fi
Elina Tikkakoski
kansainvälisten asioiden lohko | INT
elina.tikkakoski@jci.fi
Henri Ponkala
yksilölohko | IND
henri.ponkala@jci.fi
Aki Kola
rahastonhoitaja | TREAS
aki.kola@jci.fi
Otto Santala
sihteeri | SECY
otto.santala@jci.fi
Tytti Vasell
edellisen vuoden puheenjohtaja | IPP
tytti.vasell@jci.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut
operaattori: Apix Messaging Oy
verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003711102563
viite: Mitä lasku koskee ja tilauksen tekijän etu- ja sukunimi

Lähetäthän laskun aina ensisijaisesti verkkolaskuna. Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskun voi tarvittaessa lähettää yhtenä pdf-tiedostona osoitteeseen henri.ponkala@jci.fi

Tilitiedot
pankki: Aito Säästöpankki
IBAN FI40 4503 0010 7390 62
BIC ITELFIHH

Tammerkosken Nuorkauppakamari ry
Hirvikallionkatu 3 C 17
33710 Tampere

Y-tunnus: 1110256-3

Tammerkosken Nuorkauppakamarin viralliset logot

Tammerkosken Nuorkauppakamarin virallisia logoa on kahdentyyppisiä, joista voi vapaasti valita käyttötarkoitustaan parhaiten palvelevan. Jos JCI ei ole kohderyhmälle käsitteenä tuttu, varmempi valinta ulkoiseen viestintään on valita logo, jossa lukee ”Tammerkosken Nuorkauppakamari” kokonaisuudessaan.

Logoista suositaan käyttämään pääasiassa 4-väri versioita (cmyk), mutta kaikista vaihtoehtona löytyy myös negatiivi, eli valkoinen sekä musta versio. Suosittelemme tutustumaan Suomen Nuorkauppakamareiden laatimaan graafiseen ohjeeseen ja noudattamaan sitä.

Logot ja niiden käytön lisätiedot voi tiedustella tiedottajalta pirita.ruokonen@gmail.com