Hallitus ja lohkovastuulliset

Matilda Aira
puheenjohtaja | PRES
040 046 9097 | matilda.aira@jci.fi
Tytti Vasell
yhteiskuntalohko | COM
050 407 6370 | tytti.vasell@jci.fi
Janika Tommila
tiedottaja | LIO
045 845 9449 | janika.tommila@jci.fi
Ville Kivini
kansainvälisten asioiden lohko | INT
ville.kivini@jci.fi
Oskari Häkkinen
yksilölohko | IND
oskari.hakkinen@jci.fi
Tanja Heikkilä
yhdistyslohko | LOM
tanja.heikkila@jci.fi
Minna Palovuori
rahastonhoitaja | TREAS
minna.palovuori@jci.fi
Kaisu Aarno-Kaisti
valmistautuva puheenjohtaja | DP
kaisu.aarno-kaisti@jci.fi
Markus Koskinen
edellisen vuoden puheenjohtaja | IPP
markus.koskinen@jci.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut
operaattori: OpusCapita Solutions Oy
välittäjätunnus: E204503
verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003711102563

Lähetäthän laskun aina ensisijaisesti verkkolaskuna. Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskun voi tarvittaessa lähettää yhtenä pdf-tiedostona osoitteeseen minna.palovuori@jci.fi

Tilitiedot
pankki: Nordea
IBAN FI70 1783 3000 0055 66
BIC NDEAFIHH

Tammerkosken Nuorkauppakamari ry
Satakunnankatu 7, 33100 Tampere
Y-tunnus: 1110256-3

Tammerkosken Nuorkauppakamarin viralliset logot

Tammerkosken Nuorkauppakamarin virallisia logoa on kahdentyyppisiä, joista voi vapaasti valita käyttötarkoitustaan parhaiten palvelevan. Jos JCI ei ole kohderyhmälle käsitteenä tuttu, varmempi valinta ulkoiseen viestintään on valita logo, jossa lukee ”Tammerkosken Nuorkauppakamari” kokonaisuudessaan.

Logoista suositaan käyttämään pääasiassa 4-väri versioita (cmyk), mutta kaikista vaihtoehtona löytyy myös negatiivi, eli valkoinen sekä musta versio. Suosittelemme tutustumaan Suomen Nuorkauppakamareiden laatimaan graafiseen ohjeeseen ja noudattamaan sitä.

Graafinen ohjeistus 2021

JCI-Tammerkoski_cmyk.pdf
JCI-Tammerkoski_cmyk.png

JCI-Tammerkoski_white.pdf
JCI-Tammerkoski_white.png

JCI-Tammerkoski_black.pdf
JCI-Tammerkoski_black.png

TammerkoskenNKK_fse_cmyk.pdf
TammerkoskenNKK_fse_cmyk.png

TammerkoskenNKK_fse_white.pdf
TammerkoskenNKK_fse_white.png

TammerkoskenNKK_fse_black.pdf
TammerkoskenNKK_fse_black.png

Lisätietoja logoista sekä niiden käytöstä voi tiedustella tiedottajalta janika.tommila@jci.fi.