Hallitus ja lohkovastuulliset

Kaisu Aarno-Kaisti
puheenjohtaja | PRES
050 384 8543 | kaisu.aarno-kaisti@jci.fi
Janika Tommila
kumppanuudet | COM
045 845 9449 | janika.tommila@jci.fi
Arttu Myllys
tiedottaja | LIO
050 468 6346 | arttu.myllys@jci.fi
Tytti Vasell
valmistautuva puheenjohtaja | DP
tytti.vasell@jci.fi
Minna Palovuori
yhdistyslohko | LOM
minna.palovuori@jci.fi
Hannu Rajala
kansainvälisten asioiden lohko | INT
hannu.rajala@jci.fi
Maarit Mikkilä
yksilölohko | IND
maarit.mikkila@jci.fi
Hanna Rantala
rahastonhoitaja | TREAS
hanna.rantala@jci.fi
Sini Holma
sihteeri | SECY
sini.holma@jci.fi
Matilda Aira
edellisen vuoden puheenjohtaja | IPP
matilda.aira@jci.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut
operaattori: Apix Messaging Oy
välittäjätunnus: E204503
verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003711102563
viite: Mitä lasku koskee ja tilauksen tekijän etu- ja sukunimi

Lähetäthän laskun aina ensisijaisesti verkkolaskuna. Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskun voi tarvittaessa lähettää yhtenä pdf-tiedostona osoitteeseen hanna.rantala@jci.fi

Tilitiedot
pankki: Aito Säästöpankki
IBAN FI40 4503 0010 7390 62
BIC NDEAFIHH

Tammerkosken Nuorkauppakamari ry
Sammonkatu 43 c 40, 33540 Tampere
Y-tunnus: 1110256-3

Tammerkosken Nuorkauppakamarin viralliset logot

Tammerkosken Nuorkauppakamarin virallisia logoa on kahdentyyppisiä, joista voi vapaasti valita käyttötarkoitustaan parhaiten palvelevan. Jos JCI ei ole kohderyhmälle käsitteenä tuttu, varmempi valinta ulkoiseen viestintään on valita logo, jossa lukee ”Tammerkosken Nuorkauppakamari” kokonaisuudessaan.

Logoista suositaan käyttämään pääasiassa 4-väri versioita (cmyk), mutta kaikista vaihtoehtona löytyy myös negatiivi, eli valkoinen sekä musta versio. Suosittelemme tutustumaan Suomen Nuorkauppakamareiden laatimaan graafiseen ohjeeseen ja noudattamaan sitä.

Logot ja niiden käytön lisätiedot voi tiedustella tiedottajalta arttu.myllys@jci.fi